Nebolo to v pláne, no slovenská autorka pred Vianocami priniesla exotické leto

Na pulty kníhkupectiev sa tieto Vianoce dostala aj neplánovaná novinka od autorky Michaely Zamari. Čitatelia ju môžu poznať vďaka úspešnému debutu a rovnomennej sérii Šéf môjho šéfa či romány ako Krízový plán, Priznanie alebo Azaelov pád, no aj vďaka motivačnej jednohubke Zákulisie samovydávania.

Horúca novinka Nebol si v pláne je desiatym knižným počinom od tejto produktívnej autorky, ktorá si svoje knihy vydáva sama. Prenesie vás do tepla, zahreje aj pri zasneženom výhľade a poteší nejednu čitateľku, ktorá má rada romantiku spojenú s humorom, vášňou, cestovaním a láskou. Necháte sa uniesť čarovnou atmosférou a hlavným hrdinom so sexi hlasom?

Už ste počuli o láske na prvé počutie?
Tea o tom vie svoje. Neznámy muž jej v mene mobilného operátora zavolá už po tretíkrát za šesť rokov, aby ju zlanáril ku konkurencii. Aj náhoda má svoje limity, nemyslíte?

Vytrvalosť nie je trestná, no tento muž sa nehanbí sfúknuť ju ako neposlušnú pubertiačku, keď mu zakaždým oznámi, že si predĺžila zmluvu u konkurencie.
Napriek tomu jeho príťažlivý a panovačný hlas prenikol do každej bunky jej tela už pri prvom telefonáte. Šialene túži priradiť si k nemu aj tvár, hoci morálny kompas namieta. Až dovtedy, keď sa z nej stane slobodná žena, ktorá si nikdy nemôže byť istá, kedy ten hlas počuje naposledy.

Dochádza jej trpezlivosť a možno aj čas. Tak spraví to, po čom túžia mnohí z nás, ale málokto naberie guráž. Odpovie vnútornému hlasu na otázku – Čo ak? Ibaže kontakt na toho druhého má iba jeden z nich.
Vyzvali by ste niekoho, aby vás zavolal na rande a zložili?

Práve tam sa začína rozbúrená cesta plná vzrušenia, nedorozumení a dobrodružstva.
A čo ak ani len netušia, že aj osud má svoju ponuku paušálov a nie všetky sa dajú predĺžiť? Dokážu napriek záväzkom zmeniť svojho operátora?