Precitnutie

Stará indiánska legenda vraví, že ak neviete v noci spať, niekomu sa o vás sníva. Čo ak tento sen je skutočný? Čo ak niekto iný, komu sa o tom všetkom sníva, vôbec nespí a celú noc myslí len na vás? Sníva o vás s otvorenými očami a naplno si to uvedomuje. Lenže čo sa stane, ak v skutočnosti nie ste tým, za koho sa vydávate?

To je príbeh Adriany, ktorá kedysi mala všetko: rodinu, priateľov, šťastie. Mala všetko, po čom túžila. Až do dňa, kedy prišla o všetko behom niekoľkých minút. A to jej navždy zmenilo život. Zničilo ju to, no zároveň posilnilo. Teraz sa dožaduje pomsty. Nezastaví ju nič, až kým nedôjde do konca. Aspoň si to myslela.

Zastaviť ju však dokáže láska… láska k tomu, ktorého odjakživa nenávidí. Ocitne sa na križovatke, kedy sa nevie rozhodnúť a začne pochybovať o sebe. Uvedomuje si, že okrem nového života v nej precitá láska. Podarí sa jej však precitnúť lásku aj v niekom inom, koho donedávna nenávidela z celej svojej existencie?

Autorkou knižnej novinky Precitnutie je slovenská spisovateľka Patrícia Gregová. Knihu vydáva české nakladateľstvo Naše vojsko v novej edícii Naše rodina. Vydavateľstvo je jedným z najväčších vydavateľov a distribútorov kníh slovenských autorov.