Stratení v horách

Vychádza zaujímavý knižný titul Stratení v horách, s podtitulom Záhadné prípady a paranormálne javy v Tatrách a na Babej Hore. Autormi sú Miloš JesenskýRobert K. Leśniakiewicz. Kniha vychádza v slovenskom jazyku v českom nakladateľstve Naše vojsko.

Otvorenie tejto knihy a nebezpečný výstup do hôr majú jedno spoločné: Oboje podnikáte na vlastné riziko. Na jej stránkach vykonáte vzrušujúcu, často až desivú výpravu za temnými tajomstvami Tatier a Babej Hory. Pred vašimi očami ožijú bizarné, dodnes nevyriešené zločiny a tragédie, zlovestné prízraky, nečakané nešťastia, strašidelné zjavenia a príbehy, ktoré je lepšie nerozprávať.

Svedectvá očitých svedkov paranormálnych javov, ako aj hrozivé legendy zarámované do atraktívnej, ale nebezpečnej scenérie snehom pokrytých štítov, kde okrem riedkeho vzduchu, zradného terénu a nevyspytateľného počasia číhajú na návštevníkov hrozby, ktoré ani nepatria do nášho sveta. Pokiaľ sa začítate do týchto stránok, váš pohľad na hory už nikdy nebude takým, akým bol predtým.

* Bez stopy
* Defilé zvláštnych tragédií
* Príbehy tisíc a jednej smrti
* Spadlo to z oblakov
* Podivné svetlá na oblohe
* Fantómy, dvojníci a horské prízraky
* Kniha stratených duší
* V oku elektrickej búrky
* Smrť nosí uniformu
* Len nevinné zomierajú mladé
* Diabli a mimozemšťania
* Nielen na zemi, ale aj vo vzduchu