Súťaž (ukončená) o knihy Iva Tomana Strach, tréma, obavy a jak na ně

Ivo Toman má za sebou úspešné česko-slovenské turné, nazvané Debordelizace hlavy, podľa vlastnej knihy. O prednášky a stretnutia s ním je neustály záujem, o čom svedčí i účasť na spomínanom turné. Predalo sa viac ako 6 tisíc lístkov. V mnohých mestách nestačili prednáškové sály a bolo treba pridávať stoličky. Sám napísal 13 kníh, z ktorých ostatná má názov Strach, tréma, obavy a návody jak na ně Ani všetky tieto úspechy však nezastavia Iva Tomana, aby pracoval a vymýšľal naďalej….

Takže čo pre nás pripravuje? Hovorí sa, že do niektorých zariadení dávajú výrobcovia niečo, čo spôsobuje, že po uplynutí záručnej doby, sa zariadenie pokazí a zákazníci si to musia kúpiť znovu, – načína svoj plán Ivo Toman a pokračuje: Ľudovo sa tomu hovorí kurvítko.

Aj my ľudia máme podľa Tomana takéto vo svojej mysli. Veľmi často totiž pokazíme množstvo situácií, napriek tomu, že sme ich pôvodne pokaziť nechceli. Napríklad sa pripravujeme na dôležité stretnutie s človekom, ktorý nám nie je sympatický, ale rokovať s ním musíme. Už sme sa s ním v minulosti i pohádali. Teraz si hovoríme, že sa s ním určite nepohádame, budeme sa ovládať, budeme sa pretvarovať, skrátka to zvládneme. Lenže akonáhle to jednanie začne, niečo spôsobí, že vyvoláme hádku.

Od septembra bude dokonca fungovať špeciálna stránka, cez ktorú chce Ivo Toman so svojím tímom predávať nové motivačné turné s názvom Kurvítka v hlave Tour, ktoré sa uskutoční na jar budúceho roka. Potom z toho plánuje spracovať knihu.

Tento týždeň si zahráme o tri stále aktuálne knihy Iva Tomana – Strach, tréma, obavy a návody jak na ně.

Výhercovia súťaže:
Martina Seberová, Bohdíkov (Česká republika)
Anna Zambová, Košice
Viola Vámosová, Krášovský Chlmec

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž
o knihy Strach, tréma, obavy a návody jak na ně
3/ Do komentárov pod súťaž
napíš, či si trémista, alebo skôr suverén

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 14. júna 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená