Súťaž (ukončená) o knihy s venovaním autora

Vo februári minulého roku vyšiel román Cudzinec (vydavateľstvo Ikar), debutová kniha slovenského autora. Pred pár dňami vyšla táto úspešná kniha Pavla Božíka v českom jazyku (nakladatelství Naše vojsko). Tento týždeň  môžete vyhrať jazykovú verziu podľa vlastného výberu aj s venovaním od autora.

Úspešný hudobný producent Jakub má na Slovensku život, ktorý mu možno iba závidieť. A práve závisť, nekompetentnosť ľudí, s ktorými musí spolupracovať, ale aj katastrofálna spoločenská situácia, korupcia na najvyšších miestach a byrokracia v úradoch sú dôvodom, prečo sa po štyridsiatke rozhodne začať odznova v Nórsku.

Necháva za sebou stres, prácu i jedno tajomstvo, ktorému sa za tie roky prispôsobil natoľko, že ho už ani nevníma. Netuší, že sa jeho nový život pretne s rodinou zo susedstva, a to až tak intenzívne, že sa presvedčí, že minulosť nemá problém prekonať ani dvetisíc kilometrov a dostihnúť ho na ďalekom severe.

Všetko, o čom Jakub sníval, sa plní, lenže objavia sa záležitosti, o ktorých si myslel, že ostali za hranicou alebo sa ho netýkajú. A tak musí zabojovať s minulosťou i s démonmi budúcnosti.

Cudzinec si za rok získal veľkú priazeň slovenských čitateľov. Po viac než roku knihu hodnotia počtom 4,7 z 5 hviezdičiek. Cudzinec bol zároveň nominovaný na titul Kniha Oravy 2020 a veľkú obľubu si získal i medzi knižnými blogermi.

Aktuálnou súťažou oslovujeme čitateľov na oboch brehoch rieky Moravy. V hre sú tri knihy v slovenskom a tri knihy v českom jazyku, všetky s osobným venovaním autora. Stačí do komentárov pod súťažným príspevkom na fecebooku napísať, akú jazykovú verziu chceš získať. Samozrejme, výhry, tak ako z každej súťaže, zasielame aj do Českej republiky. Hráme do 9. mája.

Výhercovia súťaže:
Miroslava Rakšányová, Handlová (Cudzinec)
Miriam Bolgarová, Banská Bystrica (Cudzinec)
Zsolt Drežík, Nové Zámky (Cudzinec)
Ľubica Vrťová, Hriňová (Cudzinec)
Ivan Stropek, České Budějovice (Cizinec)
Eva Kroupová, Petrovice (Cizinec)
Zlatka Šuláková, Holíč (Cizinec)
Marcela Paišová, Žilina (Cizinec)

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš verejne súťaž o knihy s osobným venovaním autora
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku akú jazykovú verziu chceš získať

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať šiestich výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 9. mája 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.