Súťaž (ukončená) o knižné novinky vydavateľstva Ikar

Tri knižné hity vydavateľstva Ikar sú v hre v našej najnovšej súťaži. Najčítanejšie knihy súčasnosti: Psia duša, Krátky pád a Wangovci vezrus svet. Výherca si sám vyberie tú, ktorú chce vyhrať. Začítajte sa do knižných bestsellerov vydavateľstva Ikar.

Wangovci verzus svet
Charles Wang sa hnevá na Ameriku, tú prelietavú potvoru, ba aj na celé dejiny. Tohto arogantného, ale inak vcelku milého podnikateľa, ktorý vybudoval kozmetické impérium na báze močoviny a zarobil obrovský majetok, práve zruinovala finančná kríza. Charles už nechce nič iné, len doviesť deti do bezpečia, aby sa mohol vrátiť do Číny a pokúsiť sa získať naspäť rodinné pozemky – aj svoju hrdosť.

Krátky pád
Keď pred desiatimi rokmi zmizla štrnásťročná Suzanne Lombardová, jediná dcéra vplyvného senátora Benjamina Lombarda, málokto tušil, že sa začína písať jeden z najsenzačnejších prípadov americkej histórie. Polícia napriek enormnej snahe nenašla významnejšiu stopu. Zo senátora sa medzitým stal viceprezident a horúci kandidát na úrad prezidenta. Pre kedysi legendárneho hackera a vojaka Gibsona Vaughna, ktorý má s Lombardom nevyrovnané účty, je prípad stratenej Suzanne osobnou záležitosťou, preto prijme ponuku bývalého šéfa jeho ochranky Georgea Abeho na spoluprácu pri pátraní. Pod povrchom rodinnej tragédie objavuje svet zákulisnej politiky, kde sa nepriatelia vydávajú za spojencov a každý sleduje predovšetkým vlastné záujmy. Gibson sa musí postaviť nielen tajomnému únoscovi, ale aj cynickým hráčom, ktorí nemienia dopustiť, aby stará história a jedno nedospelé dievča ohrozili ich favorita na ceste do Bieleho domu.

Psia duša
Románový psí hrdina sa vrátil na svet viac ráz. Narodil sa ako túlavé šteniatko, ale tento život sa skončil tragicky skoro. Potom hľadá zmysel života ako neposedný zlatý retriever v náručí osemročného chlapca Ethana. Pri spoločných dobrodružstvách sa naučí, čo všetko má zvládnuť dobrý pes. Lenže aj táto životná púť hrdinského rodinného maznáčika sa raz uzavrie. Keď znovu príde na svet ako šteniatko, musí sa popasovať s náročnejšími úlohami, aby mohol byť ľuďom naďalej užitočný. Pritom stále nosí v sebe túžbu opäť stretnúť chlapca, ktorého nadovšetko miluje.

Výhercovia súťaže:
Tatiana Fiľová, Banská Bystrica (kniha: Wangovci verzus svet)
Vladimíra Vámosová, Košice (kniha: Krátky pád)
Mária Albertová, Hrnčiarská Ves (kniha: Psia duša)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o knižné novinky vydavateľstva Ikar
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, o ktorú z uvedeých kníh máš v prípade výhry záujem

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 19. februára 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) a pošleme im knihu, ktorú si vybrali
5/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená
6/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník