Súťaž (ukončená) o krásne a talentované speváčky

Tento týždeň si zahráme o dva albumy, z ktorých sa výhercovi rozospievajú dve úžasné české speváčky. Radůza je už na scéne etablovaná, Klára Vytisková má toho na konte o niečo menej, ale napríklad jej aktuálny album zaujal kritikov i poslucháčov. A obe spievajú absolútne úžasne.

Kupředu plout je dielo, ktoré Radůza napísala špeciálne na objednávku Symfonického orchestra Českého rozhlasu. Tento netradičný, formou výnimočný hudobný projekt spracováva osud Anity Garibaldi, ktorá je v Latinskej Amerike a v Taliansku veľmi populárnou hrdinkou. Celý príbeh sleduje Anitinu púť z rodnej Brazílie až do Talianska, kde sa so svojím mužom pripojila k hnutiu talianskeho risorgimenta a spolu s ním sa usilovala o zjednotenie Talianska.

V roku 2019 nás naladila prvou ochutnávkou v podobe singla Ice a vlani nastal čas, kedy sme sa dočkali jej druhého sólového albumu. Klára Vytisková, držiteľka Ceny Anděl 2015, ho pomenovala Love Is Gold a podľa jej slov reflektuje jej život ako ženy, ktorá vďaka materstvu začala vnímať viac sama seba.

Najnovšie albumy oboch speváčok vyhrá jeden výherca, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí správne napíšu, cover verziu pesničky ktorej legendárnej speváčky zaradila Klára Vytisková na svoj album? Poradíme, že sa jedná o legendu československej hudby, ktorá bola obrovskou hviezdou koncom šesťdesiatych rokov, potom dvadsať rokov nenaspievala ani notu, pretože nemohla, jeden z jej songov sa napokon stal hymnou nežnej revolúcie a teraz je už v umeleckom dôchodku, teda nenahráva, ani nekoncertuje. Hráme do 11. apríla.

Výherca súťaže:
Jozef Blšák, Liptovský Mikuláš

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš verejne súťaž o CD Radůzy a Kláry Vytiskovej
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku cover verziu pesničky ktorej legendárnej speváčky zaradila Klára Vytisková na svoj album a pozvi priateľov, aby sa tiež zapojili do súťaže

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 11. apríla 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.