Súťaž (ukončená) o životopisnú knihu Démon chlast

Svoj príbeh ťažkej závislosti na alkohole sa vyštudovaný herec Ján Peťko rozhodol ponúknuť verejnosti, aby priblížil večný boj s démonom alkoholom – nielen tým, ktorých sa týka, ale najmä rodinným príslušníkom a okoliu alkoholika. Pomáha im nazrieť do duše, myslenia a nemohúcnosti človeka, ktorý si s alkoholom, akokoľvek chce – nevie poradiť.

Ján Peťko má za sebou bohatú redaktorskú činnosť – s Oľgou Záblackou moderoval reláciu Koncert na ležanie s erotickým podtónm vo Fun Rádiu, jeho hlas dôverne poznali poslucháči rádií Rebeca či Frontinus, ale aj Rádia Regina, kde čítal správy, i z dabingových štúdií.

Po návrate z niekoľkoročného pobytu v Anglicku, pracoval ako tvorca obrazových správ zo slovenského šoubiznisu v agentúrach TASR a SITA. Kniha Démon chlast je jeho literárnou prvotinou a nakoľko sa stala bestsellerom, Ján Peťko pripavuje pokračovanie. Kniha zachytáva obdobie do 19-tich rokov autora a je skutočne silným príbehom. Knihu mu v Bratislave pokrstili Mravec, Mirec a Nikita Slovák.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj jednu z troch kníh Démon chlast.

Výhercovia súťaže:
Daša Marečáková, Poprad
Ivana Garajová, Krásno nad Kysucou
Michaela Horváthová, Senec

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o knihu Démon Chlast
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či poznáš niekoho, komu alkohol zničil život

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 20. decembra 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.