Jelly Meeting s Veronikou

Pozvanie prijala Veronika Svobodova, Special edition life, freelancer, PR, social media marketing, influencer marketing, bloger príde porozprávať ako na úspešné blogerské spolupráce. Veronika Svobodova sa najviac venuje budovaniu značky a influencer marketingu. Pomáha klientom nastaviť brand a blogerské spolupráce. Momentálne veľmi aktuálne organizuje celoslovenskú súťaž blogerov a instagramerov Superbloger 2019, ktorá bude zakončená galavečerom v Starej tržnici. Miluje flatlay fotky, fotí ich pre klientov, ale aj na svoj IG. Na blogu sa prevažne venuje móde a cestovaniu.

O čom sú Jelly meetings?
Jelly meetingy sú neformálne spoločné stretnutia pri raňajkách s pozvaným hosťom, ktoré sa organizujú pravidelne, každé dva týždne v utorok ráno od 9.00 hod., vždy na inú tému biznis, marketingu, aby sa hostia spoločne nakopli na úspešný týždeň. Okrem iného veľa networkujeme, učíme sa, získavame kontakty a feedbackujeme. Tiež pijeme dobrú kávu a v pozadí
počúvame príjemné hudobné sety.

Ako vznikli Jelly?
Jelly boli založené v roku 2006, dvoma freelancermi v New Yorku. Rozhodli sa pozvať si do svojho bytu rôznych ľudí, tak sa im podarilo vytvoriť skupinu freelancerov, ktorí si so sebou priniesli  notebooky, pracovali spolu celý deň a medzitým jedli známe Jelly Beans, tak sa rozhodli, že tento deň nazvú Jelly.

Prečo v Lab.cafe?
Pretože veríme, že na Slovensku je veľa šikovných ľudí, ktorí sa radi realizujú. Práve pre nich sme vytvorili priestor, kde sa dobre stretáva a pracuje. Sami radi pracujeme v coworkingoch a kaviarňach a vieme, že pre efektívnu prácu treba dobré prostredie, rýchly internet a elektrinu
na dosah ruky. Naša kaviareň je miestom, kde môžeš rozvíjať svoje myšlienky a dať im reálny tvar, ideálne, v utorok ráno pri príjemných raňajkách s odborníkom v marketingovej oblasti. Účastníci majú počas aj po Jelly Meetingu možnosť využívať priestor kaviarne bezplatne na prácu na vlastných projektoch.

Vstup je voľný. Aby sme však s tebou mohli počítať, rezervuj si miesto.

Jelly Meeting s Veronikou
19. november 2019, 9:00 hod.
Lab.cafe, Námestie SNP 25, Bratislava