Dokonalý detský herecký talent

Nemá ešte ani deväť rokov, a predsa sa v posledných dvoch rokoch zaradila k najobsadzovanejším českým herečkám. Valentýna Bečková je vďaka svojmu prirodzenému hereckému talentu a výrečnosti porovnávaná s legendárnym Tomášom Holým.

V rozprávke Tajomstva starej bambitky 2, ktorá vstúpi do kín už 10. februára, uvidíme Valentýnku Bečkovú ako zvedavú princeznú Johanku. Jej rodičov si zahrali Tomáš Klus a Kamila Janovičová. Dedka hrá Ondřej Vetchý.

Valentýnka začala v štyroch rokoch účinkovať v reklamách, v celovečernom filme sa prvýkrát objavila v roku 2019, a to v diváckom hite Ženy v behu. Zahrala si v dvoch filmoch Marty FerencovejPríliš osobná známosť, Želanie pre Ježiška a v komédii Láska na špičkách.

Hovorím to úplne všade, ja som sa do nej úplne zamiloval. Asi som nehral s talentovanejšou herečkou, ona je taká nepoškvrnená, hovorí o svojej malej partnerke z rozprávky Tomáš Klus. Prvý natáčací deň sme stáli na pľaci a čakali a ona ma úplne intuitívne chytila ​​za ruku. V tej chvíli sme sa skoro vôbec nepoznali, ale pre mňa to bol moment, keď som si povedala, že to pôjde, pretože to tak je. Jednoducho verím, že to bolo vzájomné, že sme si sadli, spomína dopĺňa ho filmová manželka Kamila Janovičová.