Kino #32: Annabelle je späť

Annabelle 2: Stvorenie zla

Kultová hororová bábika Annabelle nás prichádza opäť postrašiť do slovenských kín. Dnes má totiž premiéru pokračovanie tohto obľúbeného a ceneného hororu. Ak sa neradi bojíte, zájdite na film o ksichtíkoch, ktoré denne používate v elektronickej komunikácii – o Smajlíkoch.

Annabelle 2: Stvorenie zla
Distribuuje: Continental Film
Je späť! Annabelle 2 je pokračovaním veľmi úspešného duchárskeho hororu z roku 2014. Výrobca bábik so svojou manželkou príjmu niekoľko rokov po tragickej smrti ich dcéry do svojho domu rádovú sestru a niekoľko dievčat zo zavretého sirotinca. Zakrátko sa však stanú terčom aktivít Annabelle, démonického výtvoru nešťastného otca.

Emoji Film
Distribuuje: ITA Film
Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý – chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii. Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne – aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”. Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice. Emoji Film bude uvádzaný s krátkym predfilmom Šteňa.