Kniha Všetko alebo nič sa dočkala filmovej podoby

Tvorcovia filmovej novinky Všetko alebo nič zverejnili trailer k  dlho očakávanému debutovému filmu Evity Urbaníkovej, ktorý je natočený podľa jej rovnomennej knihy. Fanúšikovia romantických komédií sa tak môžu tešiť na film plný vášne, drásavých emócií, humoru a lásky, ktorý príde do našich kín 12. januára 2017.

Ten deň bude v slovenských kinách patriť nerozlučnej trojici kamarátov, Linde (Táňa Pauhofová), Vande (Klára Issová) a Edovi (Ľuboš Kostelný). Každý z nich je iný, každý z nich má svoj príbeh, no spája ich vrúcne a oddané priateľstvo. Ich bláznivo plynúci život naruší Jakub (Michał Żebrowski), ktorý vnesie do Lindiných dní plno vášne a prísľubov na nový vzťah, no rozdielnosť pováh a náhľadu na svet robí ich vzťah komplikovanejším, ako by sa zdalo.

Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda… aj keď vlastne toho niekedy nie sú hodní. Je to príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba…

Natáčanie si užila aj súčasná femme fatale slovenskej kinematografie Táňa Pauhofová, ktorá prezradila, že Všetko alebo nič bola pre ňu fantastická skúsenosť, niečo úplne iné ako doteraz. „S romantickými komédiami nemám veľa skúseností, ale pre mňa je režisérka Marta Ferencová  absolútnou zárukou kvality. Je to výnimočná žena a ona s Evitou tvoria fantastický tandem,“ dodala.

Film sa pripravoval štyri roky a podľa producenta filmu Petra Núňeza sa diváci môžu tešiť aj na excelentný medzinárodný kasting. „Ak chcú plakať a smiať sa s hrdinkami Evitinho knižného bestselleru, určite by mali do kina prísť,“ dodáva Núňez.

Na pulty kníhkupectiev čoskoro vyjde reedícia knihy Všetko alebo nič vo filmovom šate a v troch jazykových mutáciách. Najznámejšia Evitovka v limitovanej edícii s filmovou obálkou bude teda dostupná nielen na Slovensku, ale aj v Čechách i Poľsku.

Titulnú pieseň k filmu naspievala Dara Rolins. Film na začiatku roka do kín prinesie spoločnosť Continental Film.