Adam Ďurica prekvapil rapom

Adam Ďurica prichádza s novou skladbou Dobre viacmenej, ku ktorej realizácii si prizval českého speváka Raega, ktorý získal v roku 2021 bronzového Slávika v kategórii Hip Hop / Rap.

V lete, medzi koncertami, sme s kapelou vybehli na pár dní do štúdia v Považskej Teplej. Chceli sme sa venovať hudbe, ale v novom prostredí, ktoré nás inšpiruje, kde môžeme džemovať, hneď to nahrávať a, kde nie sme ničím obmedzení.  Počas koncertov je to náročné, venujeme sa hlavne live prevedeniu show pre fanúšikov. Veľa cestujeme a na cestách sa tvorí ťažko. Dali sme si tri dni v štúdiu a len tak sme hrali. Tam vznikla melodická linka, základ celej skladby, a potom sme ju už dokončievali u Mateja Turcera v štúdiu. Počas koncertov v Čechách som sa spoznal s Raegom. Oslovil ma jeho drive, energia, a tak sme sa dohodli na spolupráci. Novinka Dobre viacmenej možno niekoho prekvapí, ale to sme chceli. Posunúť sa ďalej, s energiou, silou hudby, spoluprácou, neustále hľadať to nové, občas aj iné, čo nám hudba ponúka, približuje vznik skladby Adam Ďurica.

Adama obdivujem už niekoľko rokov, videl som ho niekoľkokrát hrať naživo, a musím povedať ide, podľa mňa, o jedného z najlepších umelcov na Slovensku. Mal som možnosť ho spoznať osobne na spoločných koncertoch a padli sme si do oka. Spoločný výsledok je fantastický aj vďaka tímu, ktorý Adam okolo seba má, hovorí Raego.