Adam Ďurica pridáva jesennú časť akustického turné

Adam Ďurica (Autor foto: Michala Rusaňuková / Zdroj foto: Universal Music)

Keďže jarná časť turné je už z veľkej časti vypredaná, Adam sa rozhodol pridať jesennú sériu akustických koncertov v ďalších siedmich mestách, medzi ktorými navštívi aj Brno, v ktorom celú šnúru započne už 24. októbra. K tomuto ho presvedčil najmä obrovský záujem zo strany fanúšikov, ktorí v priebehu veľmi krátkeho času kompletne vypredali koncert v Prešove, Zvolene, Martine aj Žiline.

Adam prezradil aj to, ako vznikol nápad pridať jesenné koncerty: K tomu že turné budeme predlžovať aj na jeseň sme sa dostali veľmi spontánne a prirodzene. Už od prvého týždňa ako sme spustil predaj koncertov, mi ľudia začali písať, že by strašne chceli vidieť tento program aj v ich meste a prakticky nám píšu doteraz. Čiže som vypočul ich želania a rozhodol som sa toto turné predlžiť aj o jesennú časť.

Adama Ďuricu s kapelou budú na jeseň, rovnako ako teraz na jar, sprevádzať zaujímaví hudobní hostia, ku ktorým má blízky vzťah a to nie len po hudobnej, ale aj po ľudskej stránke. Aj preto sa môžu diváci opäť tešiť na priateľskú, až rodinnú atmosféru.

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty / JESEŇ
24.10. Brno (CZ)
25.10. Senica
26.10. Žiar nad Hronom
27.10. Košice
28.10. Poprad
29.10. Rožňava
06.11. Bratislava