Alan Murin psychopat?

Talentovaný 21-ročný hudobník Alan Murin sa rozhodol potešiť fanúšikov novým videoklipom k skladbe SR C (Srdce). Vizuál klipu, ktorým si mladý muzikant splnil sen, však pravdepodobne vyvolá zmiešané pocity. Alan vždy chcel byť aspoň na chvíľu hercom, no a tu si strihol hneď extrémne náročnú úlohu – psychopata. Klip dokonale vyjadruje jeho pocity, keď v zahraničí, kde študuje, bojoval s emóciami – samotou a smútkom.

Tému videoklipu sme chceli poňať netradične a dúfam, že v ľuďoch vyvolá pocity, ktoré by pri tejto pesničke nečakali. Verím, že vizuál tejto piesne bude mať dobré ohlasy a prekvapí fanúšikov vo všetkých aspektoch. Zábery sme nahrávali v Záhorskej Bystrici, kde som vyrastal, a v Ružinove, kde sme natrafili na perfektné garážové priestory, vraví Alan Murin.

Myšlienkou videoklipu bolo zachytiť môj mentálny stav v období, keď som prežíval boj so svojimi emóciami a racionálnym rozumom. Vždy som mal sen stať sa hercom aspoň na jeden deň. Tentokrát to vyšlo a dostal som možnosť zahrať si psychopata. Scenár som vymýšľal tak, aby fanúšikov príjemne šokoval. Nikdy nezabudnem na zhruba 80 seknutí sekerou kvôli jednému záberu, dodáva Alan Murin.

Skladba SR C (Srdce) je na Alanovom EP 19 98, ktoré vyšlo v decembri minulého roka. Rozpráva príbeh nešťastnej lásky, ktorou si prešiel v živote asi každý a možno práve preto sa tento song stal okamžite hitom medzi fanúšikmi a mal najväčší výtlak spomedzi všetkých pesničiek.

Chcel som nakrútiť filmový videoklip s príbehom, ktorý bude kolísať na hranách sarkastickej komédie s hororovou atmosférou. Túžil  som vymyslieť niečo nové, čo vyvolá v ľuďoch otázky. Pri všetkých videoklipoch sme sa doteraz zamerali na môj každodenný život a mal som pocit, že potrebujem dať fanúšikom niečo nové, uzatvára spevák.