Alan Murin vydal EP 23 10

Mladý umelec Alan Murin prichádza s druhou časťou svojej tohtoročnej trilógie. Po úspešnom štarte vydáva ďalšie EP pod názvom 23 10. Skladby sú opäť veľmi autentické a ponúkajú pohľad na pokračovanie životného príbehu chalana, ktorý sa rozhodol nasledovať svoje sny.

V prvom rade by som sa rád poďakoval všetkým, ktorí ma podporujú a dodávajú mi tak každý deň energiu. Dúfam, že vám nová tvorba urobí radosť. V novom EP rozoberám najmä lásku k životu a vzťahy. Samozrejme je koncepčne pripravené tak, aby poslucháčovi poskytovalo súvislý kúsok príbehu z môjho života. Prirovnal by som ho ku krátkej, ale intenzívnej húsenkovej dráhe pocitov a energických levelov, prezrádza Alan Murin.

Ovládajú nás emócie a tie moje boli v poslednom čase ovplyvnené životnými zmenami, ktoré priniesli vzťahy a štúdium v zahraničí. Mám za sebou krásne obdobie plné pekných spomienok a takisto zážitkov, z ktorých som sa veľa naučil. Toto všetko som vložil do tohto EP, ktoré sme pre vás znovu zhotovili s mojim spoluproducentom, Charliem Lesliem. Prinieslo to kopec srandy a výziev, napríklad moje prvé gitarové sólo. Skladba Život je tretia na EP a videoklip zachytáva krásu v jednoduchosti života, dodáva Alan Murin.

Alan o chvíľu štartuje nový semester a tak sa na istý čas presunie do Londýna. Bude však často cestovať domov, pretože ho čakajú vystúpenia: Najbližšie vystúpenie bude 21. novembra v ateliéri Babylon v Bratislave. Budem tam robiť predskokana skvelej českej skupine Mirai. Na vystúpenie sa veľmi teším a hlavne na všetkých fanúšikov, ktorí si ho so mnou prídu poriadne užiť. Následne o dva dni na to, 23. novembra, vydám poslednú časť trilógie, ktorá bude dostupná aj na CD, uzatvára Alan Murin.

Slovenský spevák, textár a producent Alan Murin má 20 rokov a pochádza z Bratislavy. Hudbe sa venuje od 15 rokov, svoje prvé demo skladby vydával už v roku 2017. Najskôr pôsobil pod pseudonymom Sane. Po skončení strednej školy sa rozhodol pokračovať v štúdiu na vysokej škole v Londýne so zameraním na hudobnú produkciu a zvukové inžinierstvo. V súčasnosti popri štúdiu investuje celú energiu do budovania svojej hudobnej kariéry na Slovensku. V tomto roku zverejnil pod vlastným menom svoje debutové EP 15 23 s troma skladbami.