Annabelle debutuje na EP

Tohtoročný Objav roku, mladá česká speváčka Annabelle, predstavuje svoje debutové EP. Rastúca hviezda súčasného popu tak nadväzuje na úspechy svojich posledných singlov Toothbrush, Charm, alebo Runnin Out Of Fuck Time. Ten posledný sa taktiež objavuje po boku ďalších štyroch skladieb na EP Kidnap Me pls, ktoré vychádza s ďalším singlom SnOWfLAkE. Ďalej sa môžeme tešiť na anti-hate hymnu LeMON ZeST, rapový track KIDNAP ME alebo na demo friEND interlude.

Je to môj prvý väčší projekt a som naň strašne pyšná, hovorí s radosťou Annabelle. Tá v súčasnosti na hudobnej scéne zbiera iba úspechy. Ďalším krokom v jej kariére je tak debutové EP so zaujímavým názvom Uneste ma, prosím.

Začalo vznikať začiatkom roka, kedy som sa na istý čas presťahovala do Berlína. Keď som počúvala všetky songy a dávala si dokopy, ako sa vlastne cítim a ktorá emócia to EP spája, bol to taký pocit túžby, frustrácie a strachu, na ktorý som nebola pripravená a došlo mi, že mi občas napadá, či by nebolo ľahšie, keby ma proste niekto niekam odniesol alebo uniesol, dodáva s úsmevom a nadhľadom umelkyňa.

Singel SnOWfLAkE je presne o tom, čo som vtedy prežívala. Cítila som sa na všetko strašne sama, nemala som skoro žiadne peniaze a pocit bezpečia. Rovnako som ale vedela, že musím ísť ďalej. Že na tých cestách spoznám samu seba. Bolo by ľahšie zostať doma, nájsť si stabilnú prácu a mať pohodlný život, ale tak by som nikdy nebola šťastná. Napadla mi tak snehová vločka. Tiež si lieta svetom, nikto ju nechytí a keby aj hej, tak sa mu rozpustí v dlani. A tak si lieta, kým sa neroztopí. približuje význam textu Annabelle a dodáva: Dúfam, že EP poslucháčom prinesie pocit, že im niekto rozumie, že je v pohode občas nebyť v pohode a že sú proste skvelí takí, akí sú.