Annabelle tancuje pri aktívnej sopke

Osobitá speváčka a raperka Annabelle má na konte množstvo úspešných rádiových singlov ako Medicine, Black Hole alebo Dadae. Teraz sa opäť pripomína chytľavým trackom Charm, ktorý je o chalanskom šarme, kvôli ktorému dievča zanedbáva povinnosti.

Bol to tak trochu môj prípad, približuje pieseň dvadsaťtri ročná interpretka z Prahy. Mala som toho strašne veľa, nestíhala som a môj chalan mi stále vyvolával a plánoval dni a večery, a ja som ho proste nemohla odmietnuť. Bola som za to na seba naštvaná a nechápala som, čím to je, ale maybe it’s your charm, doplnila význam singlu Annabelle.

Jednoduchý, ale pôsobivý videoklip sa nakrúcal na Tenerife pod aktívnou sopkou El Teide. Rovnako ako v prípade nahrávky, aj tu išlo o spontánny nápad, kedy sa speváčka rozhodla nakrútiť klip i napriek tomu, že na Kanárskych ostrovoch trávila dovolenku. Mala som čierne svedomie, že som mala byť doma a točiť klip. V tom mi napadlo – prečo však nevyužiť ostrov, na ktorom sa práve nachádzam? V instagram stories som sa ľudí pýtala, či nepoznajú niekoho na Kanárskych ostrovoch a kamarátkin chalan mal na Lanzarote kamošku, ktorej kamarát točí, dodala so smiechom speváčka.