Ariana Grande ohlásila album Sweetener

Jedna z najúspešnejších speváčok súčasnej popovej scény Ariana Grande ohlásila na 17. august vydanie štvrtého album Sweetener. Na novinke s ňou spolupracovali hostia ako Missy Elliott, Pharrell Williams či Nicki Minaj. Prvým singlom z albumu bola pieseň No Tears Left To Cry, ktorou Ariana ohlásila svoj návrat.

Arianin manažér Scooter Braun o albume pre časopis Variety povedal, že má oveľa vyspelejší zvuk. Nastal čas, aby Ariana spievala piesne, ktoré ju budú definovať. Whitney, Mariah, Adele – keď spievajú, sú to ich piesne. Všetci vieme, že Ariana má božský hlas, teraz je čas na vlastné piesne. Na produkcii novinky sa podieľal renomovaný producent Max Martin (Maroon 5, Taylor Swift, Weeknd) a Savan Kotecha (Katy Perry, Ellie Goulding, Jessie J).

Vďaka silnému hlasu a obdivuhodného rozsahu sa z Ariany Grande stala jedna z najúspešnejších interpretiek súčasnosti. Vo svojich 24 rokoch má na konte už tri platinové albumy, pripísala si celkom 18 miliárd streamov, bola štyri razy nominovaná na Grammy a osem jej songov sa dostalo do Top 10 v rebríčku Billboard Hot 100.