AYA nahrala futbalovú hymnu

Novovzniknutá spolupráca obohatila nielen futbalistov, ale aj samotných hudobníkov. Pre oba tábory to bola nová skúsenosť. S futbalistami sme nikdy nespolupracovali. Predsa len sme mali rešpekt pred samotným nahrávaním, či majú chalani vôbec sluch. Chvalabohu, väčšina z nich má. Trošku som ich musel dirigovať, po pár cvičných pokusoch to už šlo, však to budete počuť v samotnej pesničke, kde refrény spievajú všetci futbalisti MŠK Žilina, naši majstri, opisuje podrobne majstrovskú pesničku s názvom Lebo sme majstri Mario Tománek, pričom v pesničke majú zastúpenie aj tréneri.

Adrián Guľa takisto pobudol v nahrávacom štúdiu, pričom v majstrovskej hymne je použitá priamo jeho píšťalka na trénovanie. V dobrom to medzi nami iskrilo, našli sme si spoločnú nôtu a nahrávanie si naozaj užili. Rovnako aj fotenie na nové CD, ktoré bude možné dostať už v sobotu vo Fanshope MŠK. Futbalisti nás prekvapili svojou skromnosťou, hoci by už takí nemuseli byť. Nech im to čo najdlhšie vydrží, rovnako ako výsledky.

Skupina AYA však rozhodne nezaspí na vavrínoch a celé leto si nebude pospevovať len rytmicku hymnu, ktorá naozaj vlezie do uší, ale čoskoro nás prekvapí novým singlom, takže sa je na čo tešiť. Pretože prezentácia piesne je doslova na spadnutie, prezradiť môžeme už aj názov – S tebou život má chuť.