Fiedlerski kolaboruje s mladými hviezdami Európy

Jeden z najúspešnejších producentov v Českej republike, Ondřej Fiedler, alias Fiedlerski,  odštartoval pred rokom sólovú kariéru, a momentálne je v období po vydaní debutového EP ID 2.21.92. To spolu s megahitom Pápá dosiahlo viac ako 2,5 milióna streamov.

Fiedlerski nenechal na seba ale dlho čakať a vydáva ďalší song Growing Up, ku ktorému si prizval vychádzajúce hviezdy európskej hudobnej scény – mladého holandského speváka a skvelého skladateľa Remmeho, a poľskú reprezentantku na Eurovízii Alicju. S novinkou tak definitívne prekračuje hranice Česka.

Track je o mladosti, o tom, že aj keď to niekedy vypadá, že ste v prdeli a fakt netušíte, kadiaľ ísť, že je to úplne v pohode, pretože je to normálny aspekt dospievania. Song sme písali v dobe, keď sme ho mohli realizovať iba cez internet, ale išlo to veľmi rýchlo. Remme je skvelý spevák, popisuje vznik songu Fiedlerski a pochvaľuje si spoluprácu s Remmem, ktorý napokon prišiel na natáčanie klipu do Prahy. Štúdiová verzia však vznikala naprieč Európu, medzi Prahou, Holandskom a Poľskom.

V piesni Growing Up vzniklo unikátne zoskupenie umelcov, ktorí fantasticky reprezentujú mladú sviežu vlnu, ktorá prináša nové hudobné zážitky. Remme je 22 ročný spevák z Holandska. Nedávno zaznamenal obrovský úspech v českých rádiách s piesňou Lose Touch, s ktorou sa niekoľko mesiacov držal na popredných priečkach v hranosti. Alicja je vychádzajúcou hviezdou Poľska. Svoju krajinu reprezentovala na Eurovízii a tiež vyhrala súťaž The Voice.