Bičovci naživo

Skupina Peter Bič Project aktuálne ponúka svojim fanúšikom nielen svoj hit Len sa smej, ktorý stále patrí k najhranejším piesňam v slovenských rádiách, ale tiež prichádza s albumom zachytávajúci ich fantastickú atmosféru vypredaného turné Peter a Viktória.

Musím povedať, že minuloročné turné sa nám veľmi vydarilo. Od prvého koncertu sme sa ho rozhodli aj nahrávať, s tým, že možno z toho urobíme CD. Nakoniec sme urobili 2CD, hovorí s úsmevom Peter Bič. Názov albumu je naozaj príznačný, Naživo a obsahuje 15 skladieb. O obal albumu sa postaral Peter Ivan a mix a mastering zas dlhoročný spolupracovník skupiny Roman Šoltys,

Naozaj sme pozorne vyberali, ktorá verzia sa nám páčila najviac, a tak vznikol album, ktorý mapuje našu cestu za fanúšikmi po koncertoch na celom Slovensku, od Humenného až po Bratislavu. Musím povedať, že vďaka našim fanúšikom a tiež celej skupine Peter Bič Project, tak vznikla nádherná spomienka na uplynulý rok, uzatvára Peter Bič.

Skupina Peter Bič Project však už v polovici apríla príde s novou skladbou. Máme ju nahratú, pripravili sme aj videoklip a už čoskoro ju predstavíme poslucháčom. Teším sa na to. Viac ale prezrádzať nebudem, napína Peter Bič. Album Peter Bič Project – Naživo vyšiel ako 2CD a tiež na všetkých digitálnych platformách.

Tomáš Karpel / WildRiverMusic