BuranoWski vydáva ďalší singel

Napriek tomu, že BuranoWskeho Lúč ešte stále nedožiaril a drží sa na popredných priečkach v slovenskom rádiovom éteri, mladý spevák prichádza s novinkou s trochu netradičným názvom .com.

Od vydania singla Lúč prešlo už 7 mesiacov. Počas nich sa BuranoWski venoval úlohe otca a učiteľa na umeleckej škole, ale popri tom stihol nahrať aj pár skladieb. Pracuje totiž na novom albume, ktorý by chcel vydať ešte tento rok. Jednou z noviniek je aj .com, ku ktorej spevák v spolupráci s režisérom Jarom Jarisom Vaľkom nakrútil videoklip. Text skladby aj hudbu si napísal sám. Producentmi sú Peter Riava z hudobného vydavateľstva Universal Music, s ktorým má Tomáš zmluvu a líder kapely Peter Bič Project.

BuranoWski za bývalými láskami nesmúti. Napriek tomu, že je pesnička o rozchodoch, vôbec nevyznieva smutne ani depresívne. Hudobník sa v nej skôr snažil vysvetliť, že rozchod je prirodzenou súčasťou života a veľmi často je to tá najlepšia vec, ktorá sa vám môže v danom vzťahu prihodiť.

Ako každý, aj ja mám za sebou pár vzťahov, ktoré nedopadli práve najlepšie, ale vždy sme to zvládli vyriešiť ako dospelí ľudia. Nakoniec čas ukázal, že namiesto toho, aby sme boli dvaja nešťastní v jednom vzťahu, teraz sú šťastní štyria ľudia v dvoch ďalších vzťahoch. Rozchod netreba vnímať ako negatívnu vec, pretože jednoducho ku vzťahu patrí a niekedy urobí omnoho viac dobra ako keby ste zotrvali v nefunkčnom vzťahu, uvažoval o svojich predchádzajúcich láskach BuranoWski.

Vo videoklipe vystupuje niekoľko dvojíc, ktoré tvoria pár aj v reálnom živote. Nakrúcal sa v Košiciach na mieste, ktoré je všetkým Košičanom veľmi dobre známe.

Klip sa nakrúcal v košickej Tabačke. Zvládli sme to všetko za jeden deň. Bolo to dosť náročné, lebo sme mali celkom početný komparz.  Nakoľko však bolo všetko perfektne zorganizované, vypálilo to lepšie než sme čakali. Jaris a jeho tím to zvládli nielen časovo, ale aj obrazovo a ja som rád že okrem peknej skladby mám k nej aj vydarený videoklip, ktorý jej pomôže aj vizuálne, pochvaľoval si Tomáš  spoluprácu s prešovským režisérom.

Názov BuranoWskeho novinky nie je žiadnym klišé. Iba presne vystihuje to, čo by mal za predchádzajúcim vzťahom urobiť každý: bodku alebo hrubú čiaru.