Bystrík oslavuje

Spevák a skladateľ Bystrík 1. júla 2022 oslávi 40 rokov života a 20 rokov na hudobnej scéne. Oslava prebehne s fanúšikmi na koncerte v Mestskom amfiteátri v rodnej Trnave. Na výnimočný koncert si pozval hudobných hostí a pokrstí na ňom úplne nový album s ľudovými pesničkami.

Je to až neuveriteľné ako ten čas ubehol, ale bolo to nádherných 20 rokov plných zážitkov, skvelých koncertov a ľudí, čo sme postretávali na cestách. Vážim si, že môžem robiť to, čo ma baví a to, že to robím už 20 rokov je pre mňa tým najkrajším darom. Každopádne je to parádna jazda a ja si to užívam. Pamätám si na svoj prvý koncert v Špačinciach pri Trnave, prišlo asi 10 ľudí, ale na tú atmosféru nezabudnem nikdy. Ľudia spievali a tancovali na stoloch. A vtedy som si povedal, že toto chcem robiť celý život, zabávať ľudí hudbou, prezradil s úsmevom Bystrík.

Koncert bude 1 júla v našej rodnej milovanej Trnave. Bude to v Mestskom amfiteátri, už teraz sa nevieme dočkať, pretože domáce publikum zbožňujeme. Zahráme prierez našou tvorbou, staršie pesničky v novom aranžmáne aj naše obľúbené ľudovečky. A samozrejme nebudú chýbať ani pesničky ako Prajem si, Nech to trvá alebo Spievaj so mnou. Pripravujeme veľký stage, zvuk, svetlá, projekciu, kopec hostí, užijeme si krásny večer. Mám tiež radosť, že sa nám podarilo dokončiť album s novými ľudovými pesničkami. Bude na ňom 10 piesní a tešíme sa, ako ho spolu s našimi fanúšikmi pokrstíme práve na koncerte 1. júla. V týchto dňoch som odovzdal všetky stopy pesničiek Ľubovi Mazákovi, ktorý bude robiť výsledný mix a master albumu. Verím, že to do koncertu stihneme, teší sa spevák a skladateľ.