Bystrík vydáva nový album so svojou Bandou

Spevák a skladateľ Bystrík sa objavil na scéne už v roku 2005, kedy vyhral autorskú súťaž Coca Cola PopStar. V rovnakom roku vyšiel jeho prvý album Mám čo som chcel, minulý rok hosťoval v rádiách so singlom Prajem si a sviežim tempom pokračuje aj tento rok, kedy sa chystá vydať špeciálny album so svojou kapelou s názvom Na Kráľovej holi.

Názov albumu prezrádza, že sa môžeme tešiť na zmenu oproti klasickému popovému albumu, ktorý by ste možno očakávali. Bystrík Banda vydáva CD, ktoré oslavuje obľúbené slovenské ľudové piesne. Jedným z najkrajších je singel Na Kráľovej holi, ktorý Bystríkovi prirástol k srdcu.

Na Kráľovej holi je naša srdcová skladba, myslíme si, že je jednou z najkrajších ľudových piesní. Má silný, až taký hymnický nádych a keď ju hráme na koncertoch, zažívame spolu s publikom úžasnú atmosféru. Piesni sme pozmenili charakter a dali sme ju do takého nášho Bystríkovského zvuku. V skladbe môžete počuť aj trúbku a banjo, čo je celkom nezvyčajné. Doterajšie reakcie sú pozitívne, veľmi sa im tešíme a zároveň veríme, že naša verzia skladby Na Kráľovej holi sa bude páčiť aj ostatným poslucháčom, opisuje Bystrík.

Okrem štúdiového albumu kapela chystá klip k singlu, krst albumu, nový duet a ďalšie prekvapenia pre svojich fanúšikov. Krst CD spojený s koncertom sa bude konať v letnej záhrade Amfik Cafe v Trnave dňa 17. mája 2019. Okrem Bystrík Bandy vystúpia aj dievčatá zo zoskupenia Ukitas.