Čechomor na mol

Skupina Čechomor sa pripomenula videom k piesni Pijácká zo svojho zatiaľ posledného štúdiového albumu Radosti života. Spolu s ostatnými skladbami z albumu a ďalšími overenými hitmi ju zahrnula do programu chystaného letného turné 33 radostí života.

Stretnúť sa s kamarátmi, niečo vypiť, pokecať, to je jedna z radostí života, ktorú človek má a po skúsenostiach z uplynulých mesiacov si tieto radosti ešte viac váži. Atmosféra pri nakrúcaní bola úžasná, všetci sme boli radi, že sa môžeme vidieť a zaspievať si spolu. Kvôli točenému pivu som ešte nikdy tak ďaleko nešiel a bol som nadšený. Na tak malebnú krčmu sa oplatí počkať, nadchýna sa frontman Karel Holas.

Nakrúcalo sa v Třebíči v malebnom Vinohrádku nad Babou a ako komparz sa k Čechomoru pripojili herci zo spolku Ampulka a kapela Brtnický dostavník. Chýbať nemohla ani speváčka Martina Pártlová, ktorá vystupuje ako stály hosť so skupinou Čechomor. Skupina vydáva klip v období najväčších príprav letného turné 33 radostí života, na ktorom predstaví živú podobu piesní nielen z albumu Radosti života. Na Slovensku sa predstavia 11. júna  2021 v trnavskom amfiteátri.