Český raper Sensey vystrelil raketu

Senseyov úspech rezonuje českou rapovou scénou. Mladý raper má na konte vydarený album Bratan, ktoré si už vyslovene pýta zlaté ocenenie a vypredané koncerty so Skinnym Barber. Teraz prichádza aj s novým singlom Elon Musk, v ktorom potvrdzuje svoju nadobudnutú pozíciu na českej rapovej scéne a pozýva na júnový krst albumu.

Nadupaným videoklipom Sensey vysiela do vesmíru signál, že mieri naozaj vysoko a rozhodne by sme s ním mali počítať. Za produkciou zvuku stojí dvorný producent Dobrin spolu s Janom Magdevskim. Beat majú na svedomí producenti Kimj a Relik.

Sensey, fascinovaný životným príbehom Elona Muska vysiela z Tesly raketu ktovie kam a rapuje o tom, ako začínal. Track vystreľuje mimozemský klip, na ktorom sa podobne ako na hitovom Neonovom meste, podieľal Vojtěch Pokorný spolu so  špičkovým strihačom Jakubom Salavcom.

Aktuálne Sensey pracuje na nových piesňach a chystá krst svojho albumu, ktorý bude v pražskom klube Dikrikt, kde sa 20. júna môžu fanúšikovia tešiť na výkvet českej rapovej scény.