Cez víkend pokrstia Kandráčomor

Kapely Kandráčovci a Čechomor v roku 2022 spojili svoje sily a prvýkrát vyrazili na spoločné československé turné. Po obrovskom úspechu sa rozhodli v spolupráci pokračovať a tohtoročné leto opäť strávia v spoločnosti svojich fanúšikov. Skôr, než vyrazia do jednotlivých slovenských miest, odpália cez víkend zábavu na veľkolepom krste v hlavnom meste, na ktorom pokrstia spoločný album Kandráčomor.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na tri silné hudobné vnemy v jednom, pretože to nie je obyčajný koncert. Bude to uvedenie do života nového albumu s názvom Kandráčomor – Kandráčovci a Čechomor. Je to nový terminus technicus na hudobnej scéne. My, Kandráčovci odohráme samostatný koncert, potom odohrá kapela Čechomor samostatný koncert a na záver to bude spoločný koncert. Takže budú to tri koncerty v jednom. Veľmi sa na to teším, pretože z tohto spojenia ide obrovská emócia, hovorí Ondrej Kandráč o veľkolepom koncerte, ktorý bude spojený s krstom spoločného CD Kandráčomor a rovnomennej vinylovej platne.

Veľkolepé spoločné krstenie sa uskutoční už v sobotu 22. apríla v Edison Parku v Bratislave. Okrem takmer troch hodín skvelej hudby sa priaznivci týchto kapiel môžu tešiť aj na krstných rodičov albumu s naozaj zvučnými menami. Albumy uvedú do života herci Nela Pocisková a Braňo Deák. Sme vďační, že prijali túto úlohu a tento koncert spestria a oživia, teší sa primáš Kandráčovcov. Slovenské turné Kandráčomor potom odštartuje 16. júna vo Východnej a počas leta odohrajú koncerty v Nových Zámkoch (14. júl), Detve (15. júl), Starom Tekove (20. júl) a na Šírave (11. august).