Sziget pridáva lístky na Eda Sheerana

Posledná šanca kúpiť si vstupenky na koncert Eda Sheerana na Szigete bude tento štvrtok 30. mája. Organizátori jedného z najlepších európskych festivalov pridajú do predaja 2 000 lístkov na 7. augusta. Lístky budú v predaji výhradne na stránke festivalu.

Medzi tohtoročnými headlinermi popri Edovi Sheeranovi sú aj mená ako Foo Fighters (13.8.), Post Malone (11.8.), Florence + The Machine (12.8.), Twenty One Pilots (13.8.), Macklemore (10.8.), The 1975 (8.8.), The National (10.8.) a Martin Garrix (9.8.). Na koncerty Foo Fighters či Twenty One Pilots, ktoré budú 13. augusta, organizátori hlásia posledné vstupenky v predaji.

Ed Sheeran len pred pár dňami oznámil na júl vydanie nového albumu No. 6 Collaboration Project. Na nahrávke sa spolu s Edom môžu fanúšikovia tešiť aj na Justina Biebera a ich horúci hit I Don´t Care. Na novinke sa objavia aj ďalší hostia, tí však v tomto momente nie sú známi. Isté je však už teraz, že aj skladby z nového albumu zahrá Ed Sheeran na svojom augustovom koncerte v Budapešti. Odznie tam aj množstvo ďalších hitov, ktorých ma tento spevák, hudobník a skladateľ na konte veľké množstvo.