Marek Ztracený dvakrát vypredal jeden z najväčších českých štadiónov

Rozprávka, ktorú v týchto dňoch prežíva Marek Ztracený so svojimi fanúšikmi, pokračuje. Potom, čo sa jeho prvý ohlásený koncert v pražskom Edene vypredal za rekordnú necelú hodinu, sa len o pár dní neskôr zapísal do histórie znova. Na naliehanie fanúšikov druhý pridaný termín na jednom z najväčších futbalových štadiónov v Česku sa totiž opäť vzápätí vypredal. Ďalších 32 000 vstupeniek zmizlo tentokrát za necelé dve hodiny. Systém pod náporom fanúšikov dvakrát skolaboval a veľká časť nakupujúcich sa vstupeniek opäť nedočkala.

Sám spevák na vzniknutú situáciu zareagoval: Len ťažko sa mi hľadajú slová a možno mi to ešte nedošlo. Každopádne už teraz viem, že zhruba 65 000 z vás/z nás je v tejto chvíli súčasťou niečoho, čo sa zapísalo do histórie českej hudobnej scény pravdepodobne navždy. Čo je krásne, ale tiež to najmenej dôležité. To najdôležitejšie je, že v júni budeme všetci spolu a zažijeme dva neuveriteľné večery. Ďakujeme za to!

Fanúšikovia začali na sociálnych sieťach okamžite speváka bombardovať správami s prosbou o tretí koncert, ktorý by doprial zážitok ďalším 30 000 ľuďom.

Vnímam, koľkým z vás sa nepodarilo vstupenky kúpiť a koľko z vás je sklamaných. Ja vás tam chcem! Chcem, aby ste boli pri tom, avšak jediný možný a tiež definitívne posledný termín, ktorý by sme mohli pridať, je v piatok 16.6. Čo je do istej miery trochu nefér voči tým, čo nakupovali ako prví. Teraz ide o to, či by fanúšikovia, na ktorých nám maximálne záleží, mali pochopenie a natoľko dobré srdce, že by dopriali tento zážitok ďalším 30 000 z vás, alebo nie. Necháme teda rozhodnúť fanúšikov. Máte to vo svojich rukách iba vy, a pokiaľ vás zaujíma názor mňa a kapely – veľmi by sme si to priali a žiadame vás týmto o súhlas. Sľubujeme, že vám v sobotu a nedeľu zahráme o pesničku navyše a že mnohým ľuďom urobíme radosť. Platí však, že rozhodujete vy. Tak či onak, ďakujeme za ďalšie dve hodiny, na ktoré nikto z nás už nezabudne, a vitajte v tomto príbehu s názvom Eden! Milujeme vás! odkázal spevák na sociálnych sieťach.