Čírosť a krása lásky podľa King Shaolin

King Shaolin prichádza s tretím singlom We Stand Together z ich aktuálneho albumu Mind Game. Silné pocity vniesol do textu a skladbu už tradične produkoval spevák kapely Dominik Štofko. Táto skladba vznikla z tej najkryštalickejšej osobnej pravdy, ktorú som kedy dokázal zhudobniť, prezrádza autor zrod silného jadra novej piesne.

Skladba vznikla pred rokom ako narodeninový darček pre Dominikovu bývalú priateľku. Keďže milujem hudbu nadovšetko, tak isto ešte zabrdnem do podobných kľudných a emotívnych vôd, no či dokážem ešte niekedy zhmotniť niečo tak čisté a skutočné, to je vo hviezdach. Je to totiž zvláštny pocit, keď človek dokáže z bolesti vytvoriť niečo krásne, ozrejmuje Dominik silnú emóciu, ktorá ho viedla k tomu najúprimnejšiemu vloženiu sa do piesne.

Piesne kapely King Shaolin sú prevažne energické, rytmické a tanečné, no tentoraz sa kapela prezentuje singlom o láske za hranicami v pomalšom tempe, ako sme zvyknutí. Ako pieseň vnáša rovinu lásky, tak videoklip znázorňuje rôzne podoby lásky a to, že láska nemá žiadne hranice. Myslím, že naša doba už dosť pokročila a ľudia majú omnoho otvorenejšiu myseľ. Preto sme zvolili tri rôzne v minulosti spoločnosťou neakceptované podoby milostného súžitia. A taktiež, že tabu nie je nikdy cesta, ale skôr barikáda, ktorá zastiera myseľ a blokuje osobný progres, hovorí Dominik Štofkodúfajúc, že pokiaľ ľudia budú viac otvorení k okoliu, tak aj voči sebe samým.