D-Fly je na križovatke

Slovenský raper D-Fly sa vracia so singlovou sólo novinkou Crossroads. Skladba je otvorenou spoveďou o pocitoch, s ktorými sa musíme popasovať, keď sa ocitneme na neľahkých životných križovatkách.

Crossroads je autentickým zrkadlom emócií, ktoré zažívame v prelomových životných situáciách. Opisuje okamih, kedy balansujeme na hrane medzi starým životom a novou etapou, keď sa ešte cítime ťažko, no zároveň už vieme, že jediné, čo nám pomôže toto obdobie prekonať, je hlboký nádych a krok vpred.

Crossroads som napísal pred pár mesiacmi, keď som v súkromí zažíval veľmi náročné životné obdobie, prezrádza D-Fly. Cítil som sa doslova ako na križovatke, na hrane. Nakoniec som sa textovo dopracoval k tomu, že aj na konci síl sa napokon vždy dokážeme pozerať na zajtrajšok z nového uhla pohľadu s tým, že môže byť lepší, dodáva.

Po produkčnej stránke D-Fly ostáva verný Marekovi Rakovickému, s ktorými kontinuálne spolupracuje od roku 2020. Singlom Crossroads D-Fly ukončil ticho, ktoré okolo neho bolo od roku 2021, kedy zverejnil svoj posledný predchádzajúci singel a videoklip You Decide.

Ako prezrádza, singel Crossroads je prvou predzvesťou pripravovaných nových projektov, ktoré plánuje dokončiť a vydať v najbližšej budúcnosti. Jedným z nich by malo byť špeciálne 4-trackové EP, ktorého termín vydania a ďalšie detaily by mali byť jasné v nadchádzajúcich mesiacoch.