D-Fly vydá unikátny multisingel Hold On

Minulý rok v lete predstavil Spirit Music Label svoj najnovší objav, mladého rapera Denisa Vlašiča, ktorý vystupuje pod umeleckým pseudonymom D-Fly. V sprievode singla Emily vydal D-Fly svoj debutový mixtapový album Child Of Blood Diamonds. Nový rapový talent z Južnej Afriky pripravuje na tento rok kopec vlastných noviniek, aj zaujímavé featy. Jedným z projektov, ktoré  tento rok vydá, je špeciálna reedícia – deluxe verzia singla Hold On, do ktorej chce zapojiť aj kolegov zo scény a zaujímavým spôsobom tiež nové producentské, spevácke či rapové talenty.

Reakcie na Hold On neutíchajú a neustále pribúdajú, preto sa rozhodol, že singel si zaslúži vyjsť v špeciálnej reedícii. K tomuto netradičnému kroku inšpirovali mladého rapera takzvané multisinglové projekty, ktoré sú bežné na zahraničných hudobných trhoch: Na Slovensku podobné multisinglové reedície nie sú častým javom, zvyknú ich robiť skôr umelci na britskom alebo americkom trhu, vysvetľuje Denis.

Po špeciálnej reedícii track dostane niekoľko nových remixov. Všetky pri tom vyjdú v jeden deň. Umelci v zahraničí zvyknú v podobných prípadoch vydávať 5-7 rôznych remixov. Tak uvidíme, na akom čísle skončím ja…, premýšľa D-Fly.

Ako dodáva, na niektoré z remixov si chce prizvať kolegov z domácej rapovej aj speváckej scény. Okrem toho vyhlásil na svojom Instagrame aj Facebooku súťaž, v ktorej sa do multisingla Hold On môžu zapojiť aj zatiaľ neobjavené producentské, spevácke aj rapové talenty. Súťaž trvá do 15. marca. Dovtedy môžu umelci posielať návrhy svojich remixov, z ktorých si Denis vyberie ten najlepší, ktorý na oficiálnu reedíciu singla zaradí.

D-Fly vlastným menom Denis Vlašič sa narodil 23. júna 1997 v juhoafrickej Pretórii. Od 3 rokov žije so svojimi slovenskými rodičmi v Bratislave. Vyrástol v hudobníckej rodine. V detstve sa začal venovať na profesionálnej úrovni športovej kariére a stal sa hokejistom v HOBA Bratislava a neskôr prestúpil do Slovana Bratislava. Popri športu a štúdiu na športovom gymnáziu sa od 6 rokov aktívne venoval hre na klavíri, spevu a od 13tich rokov aj písaniu vlastných textov, až sa napokon prepracoval k rapu. V roku 2018 vydal debutový album Child Of The Blood Diamonds pod hlavičkou vydavateľstva Spirit Music Label.