David opustil Luciu, s inou sa hrá ďalej

Česká hudobná ikona, David Koller, a jeho kapela Kollerband sa chystajú rozpútať počas februára hudobnú búrku na Slovensku. Slovenské turné bude pozostávať z troch koncertov, ktoré sa uskutočnia v Bratislave (15. február), Sliači (16. február) a Žiline (29. február). Predstavia nové piesne z posledného albumu LPXXIII, ale aj svoje najväčšie hity, ktoré zložil so skupinou Lucie.

Slovenské publikum má pre mňa špeciálne miesto v srdci. Vždy sa teším na príval energie, ktorý tu od fanúšikov na koncertoch dostaneme. Som rád, že sem môžeme chodiť pravidelne hrávať naše nové skladby, ale aj staršie overené hity, prezradil David Koller.

David Koller so svojou kapelou potvrdzujú, že majú stále čo povedať a ich tvorivý duch dokáže prekvapiť aj ich samých: Pôvodne sme iba skladali pesničky a nevedeli sme, že ich bude až toľko. Preto sme ich postupne vydávali na streamovacích platformách spolu aj s videoklipmi, až som na to zohnal peniaze a rozhodli sme sa ich vydať na jednom nosiči ako album, vyjadril sa ikonický spevák k vzniku nového albumu.

Michal Očovan / Promusic