Démoni Emmy Drobenj ožili vo videoklipe

Speváčka Emma Drobná uzatvára rok 2019 novým videoklipom k svojmu aktuálnemu singlu Demons. Svojou novinkou sa speváčka doslova pretancovala. Novému videoklipu Emmy Drobnej totiž kraľuje ako ústredný prvok tanec. Myšlienku skladby sa rozhodla pretaviť do scénickej choreografie, čo sa ukázalo ako vynikajúci nápad. Výsledkom je totiž pútavý videoklip, v ktorom sa speváčka podujala sled tanečných scén absolvovať sama, bez dablérky či tanečnice.

Je to veľmi pekný a veľký priestor, ktorý nám poskytol veľa vizuálnych možností, pochvaľuje si výber lokácie Emma Drobná. Špeciálne tanečné scény si vyžadovali jeden deň navyše na prípravu nakrúcania. Aby s klipom bolo čo najmenej práce, rozhodli sme sa, že prvý deň tam pôjdeme len s kameramanom a režisérom. Nacvičili sme si choreografiu a režisér a kameraman si dopredu pripravili jednotlivé scény a tiež to, kde z akých uhlov sa čo bude natáčať. Tento prednatáčací deň nám dosť pomohol, upresňuje speváčka.

Samotné nakrúcanie klipu už potom trvalo iba jeden deň. Bolo úplne super, že sme to stihli, keďže si neviem predstaviť stráviť v tom krásnom, ale veľmi chladnom priestore viac času (smiech). Bolo tam naozaj dosť zima. To bolo asi najťažšie respektíve jediná náročná vec z celej výroby. Atmosféra počas celého dňa bola neskutočná. Všetci sme vedeli, že panika ani zhon ničomu nepomôžu, takže to tam bolo naozaj veľmi uvoľnené ale profesionálne, spomína interpretka.

Aktuálny singel Emmy Drobnej Demons je prvou ochutnávkou z jej pripravovaného druhého štúdiového albumu, ktorý vyjde v roku 2020. Názov zatiaľ nie je známy. Nový album sa rodí rovnako ako jej debutové CD You Should Know v bratislavskom nahrávacom štúdiu Creative Music House.