Dillon vydala EP-čko s novými piesňami, zahrá ich v Bratislave

Famózna speváčka Dillon opäť prekvapuje. Vydala EP When Breathing Feels Like Drowning so 6 skladbami. Niektoré z nich jej fanúšikovia poznajú z koncertov, iné si dlhé roky spievala len pre seba. Všetky piesne na EP znejú veľmi jemne a nežne, čo je zas iná poloha, než to, čo prevažne spievala doteraz. Brazílsko-nemecká diva sľubuje, že na koncerte v Bratislave zahrá aj nové skladby. Do nášho mesta pricestuje z Viedne, kde štartuje turné. V Ateliéri Babylon vystúpi už 2. mája.

Toto EP je troch iné, jemnejšie. Keď som napísala pieseň RIP Beth, cítila som, že sa vo mne niečo pohlo. Chcela som skúsiť skladby s iným zvukom a emóciou. Mala som pocit, že teraz chcem byť chvíľu sama, pracovať písať, nahrávať. Na EP som vybrala skladby, ktoré hrávam na koncertoch a fanúšikovia ich môžu poznať, ale aj také, ktoré som si dosiaľ spievala len sama pre seba, vraví Dillon.

Nové EP Dillon ma veľmi potešilo. Som rád, že niektoré z piesní sa chystá zahrať aj v Bratislave. Jej koncerty sú vždy výbuchom emócií, ktoré vás chvíľu pohladia a hneď na to vrhnú do úplnej temnoty. Je to naozaj úžasné. Veľmi sa na ňu teším, uzatvára Marián Hotový zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.