Divoká Kateřina Marie Tichá

Táto pieseň je unikát, ktorého interpreti sú výnimoční. Autorka a speváčka Kateřina Marie Tichá vydala po fenomenálnych skladbách Sami a Zničená zem tretí singel z úspešného debutového albumu Sami, za ktorý bola nominovaná v kategórii Objav roku hudobných cien Anděl.

Divoká je pesnička o slobode. O odvahe vydať sa svojou vlastnou cestou, na ktorej môžeš sám voliť rýchlosť aj smer, hovorí o skladbe jej autorka. Pieseň je jediným duetom na albume. Speváčka ho naspievala s nedávno zosnulým Davidom Stypkom.

Skladbu Divoká spolu s lyric videom vydáva nahrávacia spoločnosť SinglTon, ktorá si dala záväzok priebežne  pripomínať tvorbu, osobnosť speváka, gitaristu a skladateľa Davida Stypku, s ktorým ešte v roku 2015 podpísala exkluzívnu zmluvu a započala tak vzájomnú spoluprácu. V roku 2016 vyšlo vynikajúce EP Jericho. V roku 2017 album Neboj. V 2019 vyšiel v reedícii debut Čaruj.

Na jeseň bude dokončený album Dýchej. Pôjde o nový album Davida Stypku, na ktorého finálnej podobe pracuje producent Martin Ledvina. Kolekciu desiatich piesní stihol spevák naspievať pred svojou nečakanou smrťou, producent a ďalší spolupracovníci sa snažia o vytvorenie soundu, o ktorom so spevákom diskutovali. Po Davidovi ostala rodina s troma deťmi, spoločnosť SinglTon a fanúšikovia sa rozhodli rodine pomôcť finančnou zbierkou.