Do Bratislavy mieri famózny Fedde Le Grand

Najväčšia open-air diskotéka tohto roka bude fantastickým zážitkom. Skvelý DJ Mairee pripravuje nadupaný program a pre fanúšikov má ďalšiu bombu. Podarilo sa mu zabezpečiť účasť legendárneho holandského DJ-a Fedde Le Granda, ktorý už viac ako desať rokov valcuje svetové hitparády elektronickej hudby. Preslávil ho aj na Slovensku známy hit Put Your Hands Up 4 Detroit.

Incheba Expo Bratislava zažije 30. apríla 2018 naozaj nezabudnuteľnú veľkolepú diskotéku. Mairee ponúkne dych vyrážajúcu audiovizuálnu show a spolu so svojimi skvelými hosťami namieša koktail vynikajúcich tanečných hitov.

Je mi obrovskou cťou predstaviť vám môjho špeciálneho hosťa, ktorého skladby všetci určite poznáte. DJ a producent, ktorý nás všetkých zásobuje skvelými tanečnými hitmi už viac ako desaťročie a neprestáva strácať na svojej kvalite, vraví Mairee.

Famózny holandský DJ prerazil v roku 2006, keď zvalcoval hitparády svojim hitom Put Your Hands Up 4 Detroit. Odvtedy sa nezastavil a stále patrí k špičke vo svojom odbore. Mairee je nadšený, že prijal jeho pozvanie a je si istý, že bratislavská Incheba zažije úžasnú žúrku.

To, čo spočiatku – aj vzhľadom na môj zdravotný stav – vyzeralo ako čosi šialené a absolútne nemožné, sa už pretavuje do reality. Verím, že Mairee Only sa svojou atmosférou priblíži až ku svetovým festivalom, uzatvára Mairee.

Talentovaný Mairee, ktorý ako jeden z mála Slovákov prerazil aj medzi zahraničnými DJ-mi, chystá nadupadnú audiovizuálnu šou. Okrem Fedde Le Granda v programe vystúpia aj ďalší zaujímaví hudobníci z Holandska, Česka, Poľska a samozrejme zo Slovenska. Tento veľkolepý počin organizovaný agentúrou Evency sa uskutoční v Incheba Expo Bratislava už 30. apríla 2018. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk.