Tom Odell vydal spoločnú pieseň s mladou Alice Merton

Vychádzajúca skladateľka, speváčka, klaviristka a charizmatická žena Alice Merton prekvapuje každým dňom. Okrem amerického a európskeho turné, ktoré absolvuje celý rok, stíha vydávať aj novinky. Spolu s obľúbeným britským pesničkárom a klaviristom Tomom Odellom vydali duet Half As Good As You.

Dvadsaťštyri ročná kanadsko – nemecká populárna speváčka, ktorá tvorí energickú hudbu plnú emócií sa spojila s miláčikom Tomom Odellom a vyšla im veľmi slušná spolupráca. Alice je nadšená a sama priznala: Musím priznať, že som veľký fanúšik Toma, odkedy mu vyšlo jeho prvé EP. Milovala som jeho tvorbu. Takže, keď som zistila, že chce so mnou nahrať pieseň, nemohla som tomu uveriť!

Tom Odell je jedným z najtalentovanejších britských spevákov, držiteľ prestížneho ocenenia BRITs‘ Critics‘ Choice Award a slovenskí fanúšikovia ho už verne poznajú. Zo spoločnej tvorby sa teší asi rovnako ako Alice. Sám o nej povedal: Ona je fenomenálna speváčka. Želám si, aby mi naspievala celý album, ja by som už len skladal piesne.

O tom, aká je Alice Merton naživo sa môžete presvedčiť už čoskoro, pretože už 14. septembra zavíta do Bratislavy. Lístky a všetky informácie o koncerte sú k dispozícii na stránke organizátora.