Anita Soul vyčarila vianočný zázrak

Slovenská R’n’B diva Anita Soul nahrala nádhernú vianočnú pieseň. Novinku Vianočný zázrak produkoval a aranžoval klavirista a producent Eugen Vizváry. O slovenský text sa postarala Alexandra Okálová a upravila ho Anita Soul. Do emotívneho vianočného klipu plného medovníčkov si speváčka pozvala rodinu a blízkych priateľov. Nechýbala jej mama, sestra a syn Marcus.

Už minulý rok som si hovorila, že by som chcela vydať peknú vianočnú pesničku a tohto roku v októbri sme sa do toho aj pustili. S Eugenom sme zohratá dvojka a tvorí sa nám spolu dobre. Vieme, čo jeden od druhého môžeme očakávať a sme na rovnakej hudobnej vlne, čo je asi najdôležitejšie, vysvetľuje Anita Soul.

Nakrúcanie klipu je vždy náročná vec, keďže všetci chceme, aby to vyzeralo dobre. Tentokrát som si všetko riešila sama bez akejkoľvek produkcie. Aj styling bol v mojej réžii. Keďže sme prvú lokáciu mali u mojej sestry v jej krásnom dome, tak aj dekorácie a príprava celého priestoru bola na nás. Nádherné výzdoby som mala však vyrobené na mieru od Lp Handmade a tak bolo oveľa ľahšie docieliť tú pravú vianočnú atmosféru. Hlavným korením tej naozajstnej Christmas atmošky boli však deti, rodina a najbližší priatelia. Všetci boli ochotní a nápomocní, som im veľmi vďačná. Môj syn to zahral tak profesionálne, že som sama bola prekvapená, ako si s kamerou rozumie. Aj krstný syn Noel bol roztomilý, najmladší člen rodiny tam totiž nesmel chýbať. Teším sa, že sme ho stihli nakrútiť, keďže potom musel ísť spinkať. Chloe a Ryanko sú ostrieľaní profíci, kamera ich miluje a s Marcusom si veľmi rozumejú, ľúbime ich. Zvládli to na jednotku. A keď sme točili ostatné scény, pekne sa hrali v Noelovej detskej izbe, vyznala sa Anita Soul, ktorá si klip chce uchovať ako pamiatku na krásne vianočné obdobie so svojimi blízkymi.

Anita nedávno vydala nový album s názvom Balans. V poradí tretí album speváčky a skladateľky obsahuje 17 autorských skladieb. Teraz sa už Anita teší na Vianoce, ktoré považuje za najkrajšie obdobie v roku. Preferuje, že na Vianoce by nikto nemal byť sám a je šťastná, keď môže tráviť tieto láskyplné sviatky s rodinou a s ľuďmi, ktorých ľúbi.