Duša tancuj

Hudobný skladateľ a klavirista Martin Kráľ vydal singel Duša tancuj zo svojho pripravovaného druhého albumu. Na spoluprácu si tentokrát prizval Dominiku Jurenu Starú.

Do pesničky som vložil veľa emócií. Je veľmi čistá, úprimná a ako stvorená pre Dominiku. Nielen kvôli jej kvalitnému spevu, ale aj kvôli jej osobnosti. Poznám ju dlhšie a v rámci showbiznisu a hudobnej scény ju vnímam ako úprimného človeka s dobrou dušou. Bol som zvedavý, čo by na ňu povedala, hovorí Martin Kráľ o vzniku pesničky.

Martin zložil nádhernú hudbu. Spolupráca s ním bola výborná, ale myslím, že to inak ani nemohlo byť. Spojili sme sa nielen ako dvaja umelci, ale aj ako dvaja kamaráti. Obom nám na projekte veľmi záležalo a dali sme do neho naozaj všetko, hodnotí spoluprácu speváčka.

Hudobný skladateľ a klavirista Martin Kráľ si pri vzniku nového singla Duša tancuj splnil aj jeden zo svojich snov: Stále som si hovoril, že pri vhodnej pesničke by som chcel spev podporiť silným speváckym zborom. Počas mojej hudobnej kariéry som tak neurobil. Až teraz som sa rozhodol osloviť chlapcov zo speváckeho zboru Lúčnica a som nesmierne rád, že súhlasili. Päť ich členov, silných speváckych hlasov, prišlo do štúdia, kde sme dali skladbe finálnu podobu. Spolupráca s nimi je mojim splneným snom a verím, že zároveň príjemným prekvapením pre fanúšikov a poslucháčov. Je to taká čerešnička na torte.