Editors ohlásili predskokana

Indierocková kapela Editors, ktorá v rámci Violence Tour vystúpi v pondelok 26. novembra v bratislavskej Refinery Gallery si privezie špeciálneho hosťa. Predskokanom na ich koncerte bude hudobník Andy Burrows.

Niekdajší bubeník kapely Razorlight (2004-2009), s ktorou vydal tri albumy a skupiny We Are Scientist (2009-2014) má na svojom konte aj štyri sólové štúdiové nahrávky. Prvú The Colour Of My Dreams vydal ešte v čase pôsobenia v skupine Razorlight. S kapelou Editors ho spája dlhoročné kamarátstvo a to hlavne s frontmanom Tomom Smithom s ktorým vydal v roku 2011 spoločný album Funny Looking Angels. Obaja sa stretli po prvýkrát na festivale Glastonbury v roku 2005 kde ich zoznámila spoločná kamarátka, neskoršia manželka Toma Smitha. Andy Burrows napísal aj niekoľko skladieb pre Toma Odella (Sirens, Here I Am, Jubilee Road) a podieľal sa aj na filmovej hudbe napríklad k filmom Arthur, The Snowman a Johnny English Reborn. Žije s manželkou a dvoma dcérami v Hackney.

Editors vystúpia v pondelok 26. novembra 2018 v Refinery Gallery v Bratislave. Bude to narodeninový koncert Rádia FM. Kukni na to! ako mediálny partner koncertu odporúča neváhať s kúpou vstupeniek, o ktoré je naozaj enormný záujem. Na koncert sa chystajú i fanúšikovia z okolitých krajín, nakoľko skupina v rámci Violence Tour 2018 nevystupuje v Česku, Maďarsku ani Rakúsku. O to je ich slovenské vystúpenie exkluzívnejšie!