Ešte jedna vianočná

Speváčky Erika ReinRonie predstavili vianočnú novinku 24/12. Skladba, spolu s videoklipom vyšla tesne pred Vianocami. Vznikla spontánne, na začiatku decembra, kedy sa speváčky stretli v nahrávacom štúdiu. Obe mali v pláne vianočnú skladbu samostatne už minulý rok, ale spontánne veci bývajú najkrajšie.

Myslím si, že spojenie nás dvoch ani nemohlo vyjsť lepšie ako vo vianočnej pesničke. Už dlho som sa pohrávala s myšlienkou, že by bolo fajn niečo s Erikou nahrať. Ja som iba vyslala podnet (smiech) a vyšlo to teda úžasne, lebo my obe sme úplné freaks do Vianoc a obidve sme túžili mať vianočnú pesničku, ktorá ale nie je úplne obvyklá, a tak vznikla RnB vianočná pieseň. Myslím si, že aj toto bude jedna z vecí, ktorá ľudí na tejto skladbe zaujme. Takže to vesmír so všetkými situáciami, čo sa posledné týždne udiali spojil do takéhoto nečakaného, ale naozaj krásneho výsledku, hovorí Ronie.

Skladba je príbehom o nádeji, odpustení a láske. Všetky tieto vlastnosti by sme v sebe mali nájsť nielen počas Vianoc, ale počas celého roka. Bolo by krásne, ak by sme v sebe všetci našli viac ľudskosti a lásky. A to počas celého roka. Takže poďme po celý rok šíriť lásku rečou, spoločnou, adresuje svoje vianočné prianie Erika Rein.

Erika Rein má za sebou účinkovanie v poslednej sérii Superstar. Popri tom pracuje na svojej hudobnej kariére a pravidelne nahráva skladby s producentom Adriánom Líškom. Ronie vydala na začiatku roka 2020 EP s názvom Domino. Aktuálne pracuje na debutovom albume, ktorý vyjde na jar 2022.