Future Friends mixli svetovú hviezdu

Česi zremixovali hit svetovej hviezdy. Dvojica Future Friends nahrala oficiálnu tanečnú verziu singla Emiliana, ktorú tento rok v marci vydal spevák CKay. Dostali sme možnosť zremixovať hit interpreta, ktorý má na Spotify 200 miliónov unikátnych poslucháčov mesačne. Také niečo sa neodmieta, objasňujú vznik nahrávky Future Friends, ktorí svoju identitu skrývajú za masky robotov.

Nigerijský hudobník CKay sa celosvetovo preslávil s piesňou Love Nwantiti, ktorá dodnes nazbierala viac ako miliardu prehratí na Spotify a ďalšie stovky miliónov na ostatných digitálnych platformách, čo ho právom radí medzi najväčšie globálne hviezdy súčasnosti.

České futuristické duo Future Friends spevákovi ponúklo tanečnú úpravu aktuálneho singla, ten ju prijal a oficiálne vydal. Cez české zastúpenie Warner Music sme remix poslali managementu speváka a ten ju odporúčal vydať. CKay je naozajstná star, vôbec sme nečakali, že by sa dostala až k nemu, oficiálne vydanie remixu je veľkou udalosťou pre celú českú scénu, tešia sa Future Friends.

Po fantastickom úspechu Love Nwantiti v streamingovom priestore je tanečný remix pre CKaya veľkou príležitosťou dobyť aj rádiové hitparády. Future Friends patria k výrazným a tiež populárnym tanečným projektom v regióne. Podobne ako Daft Punk využívajú aj Future Friends futuristickú image robotov. Na remixe pre CKaya v štýle slap house spolupracovali s dvojicou Harddope.