Habera a Team vyrážajú po troch rokoch na turné

Ostatné turné Paľa Haberu a skupiny Team bolo absolútne vypredané, preto fanúšikovia s napätím očakávali ohlásenie ďalších koncertov. Dočkali sa a v máji štartuje turné po Českej republike a Slovensku. V domovskej krajine absolvuje skupina šesť koncertov, pričom prvých päť v júni a júli, koncert v Bratislave je naplánovaný na november 2019.

Jedna z najpopulárnejších a najúspešnejších slovenských kapiel, Team s frontmanom Paľom Haberom, dáva prednosť menšiemu počtu koncertov, ktoré však zodpovedne pripravuje, a tak i tentoraz sa diváci dočkajú veľkej scény, poctivej a kvalitnej muziky či ostrovtipu speváka. Niekoľkomesačná príprava turné napovedá, že bude patriť medzi hudobné udalosti roka 2019.

Team je už takmer štyri dekády na hudobnej scéne a za ten čas získal viacero hudobných ocenení a Zlatý Slávik je aj v rukách Paľa Haberu. Ten si na koncerty vždy pripravuje niečo špeciálne. Na ostatnom turné si všetkých odfotil na svoj profil na sociálnej sieti. Sľubujem, že budem hrať tak, že sa z nás pos…te, dobre zabavíte, povedal na začiatku koncertov v roku 2016 a do bodky svoj sľub splnil.

Ešteže sa veci, ktoré prežijeme, dajú zaznamenať! A toto chcem zažiť ešte raz, píše na svojom instagramovom konte Paľo Habera k záberom z ostatného turné. Kto teda v minulosti už zažil niektorý z ich koncertov vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu Paľa Haberu a skupiny Team. Show plnú energie, skvelého zvuku, svetiel, no najmä nezabudnuteľných hitov.

Slovenskú časť turné odštartuje 20. júna 2019 Prievidza a postupne sa Habera & Team Tour 2019 predstaví v mestách Nitra, Poprad, Martin a Košice. Špeciálny termín dostala Bratislava, kde má turné zastávku 9. novembra 2019. Mám rád výlety medzi divákov, hovorí Paľo Habera a tak sa dá očakávať, že podobné stretnutia s divákmi budú aj na najbližšom turné skupiny.

Habera & Team 2019 Tour:
20.06. Prievidza, Zimný štadión
22.06. Nitra, Amfiteáter
27.06. Poprad, Zimný štadión
29.06. Martin, Amfiko
04.07. Košice, Amfiteáter
09.11. Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu