Majself v skladbe Ráno spojil exotiku s vášňou ku svojej žene

Po energickej skladbe Jump prináša Majself z pripravovaného albumu Romeo a Julia ďalšiu skladbu, ktorej vizuál bol čiastočne natočený v Thajsku na ostrove Koh Samui.  Na prvý pohľad sa nová skladba zdá ako romantické vyznanie Majselfa svojej žene a umeleckej múze – Julke, no textovo song podčiarkuje pravý vzťah dvoch ľudí.

Skladba vznikla ako jedna z prvých, ktorá mala byť na novom albume, no k vizuálu sa samotný raper odhodlal až teraz. Na tohtoročnej dovolenke v Thajsku natočili spolu s režisérom zábery k skladbe Jump, no práve pri natáčaní nočných záberov vznikla prvotná myšlienka k vizuálu pre Ráno.

K tomuto songu som napísal text ráno o štvrtej, keď som išiel z koncertu a mal som silnú túžbu byť s milovanou ženou, preč od všetkých stresov, tlaku a len splynúť s ňou, nechať sa unášať láskou psychickou i fyzickou. Text má hlavne v druhej slohe erotický podtón, čo je z môjho pohľadu úplne v poriadku, keďže album zachytáva vzťah muža a ženy zo všetkých subjektívnych stránok a erotika vo vzťahu dvoch ľudí je predsa neodmysliteľnou súčasťou, hovorí raper.

Tak ako všetky moje videoklipy, aj tento mal na starosti Dušan. Natáčali sme v nočnej Bratislave a na ostrove Koh Samui v Thajsku. Kontrastné prostredie sme vybrali schválne, keďže pekne vystihuje myšlienku textu. Zaujímavosťou je, že scény vo vode sme točili na preslávenej Nikki Beach, ale vybrali sme nevedome práve taký úsek 50 metrov, kde sa nachádzali kraby, a keďže sme na natočenie celej scény mali zhruba 15 minút, museli sme akceptovať to, že nás vo vode kraby celých dohrýzli, uzatvára veselou príhodou Majself. Album vychádza 26. mája.