Habera vo filme

Pavol Habera, sa vracia na scénu s dlhoočakávanou novou piesňou. Pred pár dňami nakrúcal v Prahe videoklip k hudobnej novinke s názvom Všetko sa môže stať, ktorá bude titulnou skladbou k filmu Nikdy nehovor nikdy.

Réžie nového hudobného videoklipu sa zhostil Vítek Pokorný a nakrúcal ho spolu s Paľom Haberom a Terezou Kostkovou v pražskej Stromovke, v Troji a na Barrandove. V klipe som pozorovateľ toho, čo zažíva Tereza Kostková ako hlavná postava filmu, len tak sa okolo nej motám. Snažím sa to tu trochu ozvláštniť, zažartoval si počas slnečného dňa pri nakrúcaní videoklipu Paľo Habera.

Tvorcovia filmu populárneho speváka oslovili a pustili mu film. Potom ako ho uvidel, muzikant so spoluprácou neváhal. Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí a musia si predstavovať, čo sa vlastne deje okolo nich. Som odchovaný Woodym Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať, opisuje Paľo Habera, prečo sa rozhodol zložiť pieseň k filmu Nikdy nehovor nikdy aj s odkazom na jej názov.

V klipe sa tiež objaví herečka Tereza Kostková. Teším sa na to. Film Nikdy nehovor nikdy bola krásna práca a hudba a pesnička sú jeho dosť dôležitou súčasťou, takže pokračujem v podieľaní sa na filme aj takýmto spôsobom, prezradila pred nakrúcaním scén do klipu  Tereza Kostková, ktorá vo filme stvárňuje hlavnú hrdinku Naďu.

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením pre jej prácu na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz zamiloval  do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.