Hudba bez bariér sa vráti ešte raz

Vo štvrtok 24. októbra sa opäť vráti obľúbené benefičné podujatie Hudba bez bariér – už druhýkrát v tomto roku. Po marcovom koncerte v Liptov Aréne Tatralandia sa tento raz podujatie v premiére predstaví v Trenčíne v mestskej športovej hale Sihoť.

Každoročná hudobná benefícia Hudba bez bariér sa tento rok vracia už druhýkrát so svojou v poradí šiestou edíciou. Ako je už pri Hudbe bez bariér zvykom, opäť ju podporí celá plejáda najznámejších mien. Svoju premiéru na Hudbe bez bariér bude mať raper Kali. Nebude však sám, prvý raz pricestuje na obľúbené podujatie so svojím koncertom aj jeho kolega raper Ego. Nebude chýbať ani víťazka Československej SuperStar Tereza Mašková, ktorá už na Hudbe bez bariér vystúpila v minulosti, či Martin Harich, ktorý na tomto podujatí nikdy nechýba, ale i mnohé ďalšie známe tváre.

Hudba bez bariér nám z roka na rok rastie, máme stále väčšiu spätnú väzbu a čoraz pozitívnejšie reakcie, či už od návštevníkov, ľudí, ktorým pomáhame, médií alebo firiem a subjektov, ktoré sa k nám chcú pridať a pomáhať spolu s nami. Je to neopísateľná radosť – potvrdzuje nám to, že to čo robíme, má význam,” hovorí zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský a dodáva: Po tohtoročnej marcovej edícii Hudby bez bariér na Liptove sme dostali milú pozvánku – oslovil nás Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý je naším dlhoročným podporovateľom, aby sme na jeseň usporiadali Hudbu bez bariér u nich. Takže už 24. októbra prídeme prvý raz do Trenčína a veríme, že sa Hudba bez bariér bude Trenčanom páčiť, pozýva Miroslav Buľovský.

Návštevníci Hudby bez bariér sa opäť môžu tešiť aj na vystúpenie gitarového virtuóza Dávida Bíleka, ktorý je taktiež už stabilnou súčasťou tohto podujatia. Milovníkov folklórnej hudby v programe poteší vystúpenie domáceho folklórneho súboru Folklór Trenčan. A samozrejme nebudú chýbať ďalšie úžasné mená: Tešíme sa, že medzi osobnosti, ktoré nás podporujú, v tomto roku pribudnú nové mená, obľúbení a uznávaní raperi Kali a Ego. Zároveň sme radi, že pri nás ostávajú Terezka Mašková, Martin Harich či víťaz X –Factoru Peter Bažík a mladá talentovaná Magdalénka Ondrejková z Čachtíc, ktorú v tohtoročnom Česko-Slovensko má talent posunul priamo do finále Jaro Slávik, dodáva Miroslav Buľovský.