Vebi nemá záujem

Veronika Krúpa Nízlová po svojom debutovom singli Zakázaná prichádza s novou skladbou Nemám záujem. Autorská skladba Vebi (umelecké meno pre sólovú dráhu speváčky) vznikla ešte koncom minulého roka a videoklip sa nakrúcal začiatkom júna. V klipe okrem speváčky účinkujú aj tanečníčky zo skupiny Ladylicious.

Skladba Nemám záujem je o každej žene, ktorá sa neustále vracia do nefunkčného vzťahu. Je v nás, ženách, veľký kus romantiky a častokrát uveríme, že to s nami druhá strana myslí dobre a tentokrát to bude iné. Žena by mala mať silu bojovať o svoje šťastie a dávať ho na prvé miesto. Nemali by sme sa meniť podľa toho, ako si to praje niekto iný a prispôsobovať sa viac, ako je nám to príjemné,” povedala Vebi o skladbe.

Skladba môže naznačovať Vebinin postoj k odlúčeniu od manžela, ktoré nastalo pred niekoľkými týždňami. Určite by som nechcela túto skladbu spájať s rozchodom s manželom. V prípravnej fáze ju počul a vie o nej, vysvetlila speváčka a dodala: Nemám záujem vychádza z pocitov, ktoré si zdieľame s kamarátkami, keď rozoberáme vzťahy a niekedy je pre nás ženy naozaj ťažké vysvetliť mužom, že v tomto smere vieme byť rozhodné a neprospieva to žiadnemu z páru.