Imagine Dragons budú hlavnou hviezdou festivalu Colours Of Ostrava 2017

Jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti, americká štvorica Imagine Dragons bude hlavnou hviezdou budúcoročného festivalu Colours Of Ostrava. Ten sa uskutoční od 19. do 22. júla 2017. Okrem Drakov sú na nadchádzajúci ročník festivalu ohlásení už i speváčka BirdyModerat.

„Pre Colours of Ostrava sa stane koncert Imagine Dragons obrovskou udalosťou, ide o kapelu, ktorá je v súčasnej dobe na vrchole popularity. Som nadšená, že práve u nás zaznie naživo ich adrenalínový mix gitarového rocku, popu i elektroniky, ktorý tak strháva fanúšikov,“ teší sa spolu s fanúšikmi riaditeľka festivalu Zlata Holušová.

Po skončení turné k ich druhému albumu Smoke + Mirrors, v rámci ktorého sa v januári tohto roku predstavili aj v Bratislave, sa kapela začiatkom februára stiahla do ústrania. Hudobne sa ich nahrávka I´m So Sorry vkradla do soundtracku k filmu Kung Fu Panda 3, tklivá skladba Not Today sa objavila vo filme Kým som ťa spoznala a pieseň Sucker For Pain zas vo filme Suicide Squad. Kapela sa tento rok venovala prevažne charite prostredníctvom svojej nadácie, ktorou podporujú chorých trpiacich na rakovinu. Nové radové piesne kapela zatiaľ tento rok nepriniesla, no ich vystúpenie v Ostrave môže byť znamením, že sa skupina objaví na letných festivaloch a ešte predtým prekvapí novým albumom.

Tie radové má kapela na konte zatiaľ dva. Megaúspešný Night Visions (2012) s hitmi Radioactive, Demons, It´s Time, Hear Me, či On Top Of The World. Album Smoke + Mirrors vyšiel vo februári 2015 a darilo sa z neho singlom I Bet My Life , GoldShots.

Koncerty skupiny Imagine Dragons sú nezabudnuteľným zážitkom a kapela je momentálne radená do kategórie toho najlepšieho, čo hudobná scéna ponúka. Ich ostravský koncert bude určite rovnako nezabudnuteľným zážitkom.  Štvordňové vstupenky sú už v predaji v českej predajnej sieti Ticketpro v sume od cca 80€.